Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Article
sv: Artikel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Views
sv: Vyer

en: All
sv: Alla

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Features
sv: Funktioner

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.
