Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ta: உங்கள் தகவல் சார்ந்த வார்த்தைகளை கம(,) மூலமாக பிரித்து உள்ளீடு செய்க.
