Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: All
be: Усе

en: Color
be: Колер
