Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Color
bg: Цвят
