Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: All
cs: Vše

en: Color
cs: Barvy

en: Sort By
cs: Seřadit dle
