Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: All
da: Alle

en: Color
da: Farve

en: Colour
da: Farve

en: Shape
da: Facon

en: Sort By
da: Sortér efter
