Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Views
es: Vistas

en: All
es: Todo(s)

en: Shape
es: Forma

en: Sort By
es: Ordenar por
