Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Views
et: Vaated

en: All
et: Kõik

en: Color
et: Värv

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
