Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: All
ne: सबै

en: Color
ne: रंग
