Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Size
pt: Tamanho

en: All
pt: Tudo

en: Color
pt: Cor

en: Colour
pt: Cor

en: Shape
pt: Forma

en: Sort By
pt: Ordenar Por

en: Isotope Configuration
pt: Configuração do Isotope
