Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: All
sl: Vsi

en: Color
sl: Barva
