Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: All
te: అన్నీ

en: Color
te: రంగు
