Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: All
bo: ཡོངས

en: Color
bo: ཁ་དོག
