Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Views
eo: Vidoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Color
eo: Koloro
