Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: All
hr: Svi

en: Color
hr: Boja
