Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Color
km: ពណ៌
