Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Views
lv: Skati

en: All
lv: Visi

en: Color
lv: Krāsa

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
