Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Views
mr: याद्या

en: All
mr: सर्व

en: Color
mr: रंग
