Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Views
nl: Overzichten

en: All
nl: Alle

en: Color
nl: Kleur

en: Colour
nl: Kleur

en: Shape
nl: Vorm

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: config
nl: configureren
