Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: All
af: Alle

en: Color
af: Kleur

en: Direction
af: Rigting
