Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Size
ar: الحجم

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Color
ar: اللون

en: Direction
ar: الاتجاه
