Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Color
az: Rəng

en: Direction
az: İstiqamət
