Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Views
gl: Vistas

en: All
gl: Todo

en: Color
gl: Cor

en: Direction
gl: Dirección
