Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Size
hu: Méret

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: Color
hu: Szín

en: Direction
hu: Irány

en: Colour
hu: Szín

en: Transition Duration
hu: Átmenet időtartama:

en: Shape
hu: Forma

en: Sort By
hu: Rendezés

en: vertical
hu: függőleges
