Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: Views
id: View

en: All
id: Semua

en: Color
id: Warna

en: Direction
id: Arah
