Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: Views
is: Gagnasýn

en: All
is: Allt

en: Color
is: Litur

en: Direction
is: Stefna

en: Colour
is: Litur
