Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: All
ku: هەموو

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
