Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Views
mn: Харагдацууд

en: All
mn: Бүгд

en: Color
mn: Өнгө

en: Direction
mn: Чиглэл
