Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: All
gu: બધા

en: Color
gu: રંગ
