Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Size
he: גודל

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: Color
he: צבע

en: Direction
he: כיוון
