Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Size
hi: आकार

en: Views
hi: द्रश्य

en: All
hi: सभी

en: Color
hi: रंग

en: Direction
hi: दिशा
