Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Views
ja: ビュー

en: All
ja: すべて

en: Color
ja: 色

en: Direction
ja: 方向

en: Shape
ja: 形

en: Sort By
ja: 並び替え
