Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: Views
jv: View

en: All
jv: Kabèh

en: Color
jv: Kelir

en: Direction
jv: Arah
