Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Color
my: အရောင်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
