Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: Views
oc: Vistas

en: All
oc: Tot

en: Direction
oc: Direccion

en: Sort By
oc: Triar per
