Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: All
sk: Všetky

en: Color
sk: Farba

en: Direction
sk: Smer

en: Sort By
sk: Triediť podľa
