Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Color
sr: Боја

en: Direction
sr: Смер
