Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Enabled
tr: Etkin

en: Size
tr: Boyut

en: Views
tr: Görünümler

en: All
tr: Tümü

en: Color
tr: Renk

en: Direction
tr: Yön

en: Shape
tr: Şekil

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü
