Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Color
ug: رەڭ

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Sort By
ug: تىزىش
