Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Views
eu: Bistak

en: All
eu: Guztiak

en: Color
eu: Kolore

en: Direction
eu: Helbidea
