Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Views
fr: Vues

en: All
fr: Tout

en: Color
fr: Couleur

en: Colour
fr: Couleur

en: Shape
fr: Forme

en: Sort By
fr: Trier par
