Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Views
fa: نماها

en: All
fa: همه

en: Color
fa: رنگ

en: Direction
fa: جهت
