Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Size
pt: Tamanho

en: All
pt: Todos

en: Color
pt: Cor

en: Direction
pt: Direção

en: Shape
pt: Forma

en: Sort By
pt: Ordenar por
