Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Enabled
ro: Activat

en: Size
ro: Mărime

en: Views
ro: Vizualizări

en: All
ro: Toate

en: Color
ro: Culoare

en: Direction
ro: Direcție
