Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Size
ru: Размер

en: Views
ru: Представление

en: All
ru: Все

en: Color
ru: Цвет

en: Direction
ru: Направление

en: Shape
ru: Фигура

en: Sort By
ru: Сортировать
