Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Color
th: สี

en: Direction
th: คำอธิบาย
