Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: Views
ur: ویوز

en: Color
ur: رنگ

en: Direction
ur: سمت
