Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: All
be: Усе

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Features
be: Функцыі

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу
