Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: All
bn: সমস্ত

en: Color
bn: রং
