Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: All
ca: Tot

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.
